Комплект книг Ловець у житі. Дев'ять оповідань (2 кн.). Автор - Джером Девід Селінджер (BookChef)

Комплект книг Ловець у житі. Дев'ять оповідань (2 кн.). Автор - Джером Девід Селінджер (BookChef)

Комплект книг Ловець у житі. Дев'ять оповідань (2 кн.). Автор - Джером Девід Селінджер (BookChef) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
340 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Жанр
роман
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Стан
новий
Производитель
BookChef
Количество страниц
440
Год издания
2022
Страна производства
Украина
Издательство
BookChef
Тип бумаги
Офсетная

Опис

Опис:

Книга 1. Ловець у житі

Дж. Д. Селінджер (1919–2010) — американський письменник, знаний романом «Ловець у житі», а також своїм відлюдництвом. Його останній твір опубліковано 1965 року; а останнє інтерв’ю він дав аж 1980 року. Зростаючи на Мангеттені, Селінджер почав писати оповідання ще у середній школі й устиг опублікувати кілька з них на початку 1940-х перед тим, як його призвали до армії. Відслужив два роки на фронтах Другої світової війни. У той період і народилася повість «Ловець у житі», яка дуже скоро зажила світової слави.

Історію життя Голдена Колфілда — проблеми дорослішання, підліткова туга та бунтарство — 2005 року додали до списку 100 найліпших англомовних творів за версією Time, Modern Library та багатьох інших читацьких списків. Публікацію та поширення твору часто намагалися заборонити через суд, пояснюючи це вільним вживанням ненормативної лексики та описами сексуальних сцен, що тільки посилювало бажання кожного підлітка дістатися рядків цієї книги. 

Книга 2. Дев'ять оповідань

До збірки «Дев’ять оповідань» (1953) входять найвідоміші тексти малої прози Дж. Д. Селінджера, основними темами яких є внутрішні переживання героя, його потуга зрозуміти свою сутність, відшукати своє місце в цьому світі, спроба вписати себе у світ. Сприйняття бойових дій і наслідки участі у війні зображено в депресивному оповіданні «Чудовий день для рибки-бананки» й історії спогадів «Для Есме — з любов’ю і всілякою бридотою». Виклики, які постають під час дорослішання, і страх не вписатися в усталений устрій буття окреслено в історії несправджених мрій «Кривенька качечка в Коннектикуті», розповіді про інклюзивність «У човні» та оповіданні про маленького генія «Тедді». Лейтмотивами цих текстів є любов, іронія, мужність, страх і відчуження.