Книга Еврейська цивілізація. Єврейська культура. Єврейська мудрість. Антологія. Автор - Ігор Папіров (Folio)

Книга Еврейська цивілізація. Єврейська культура. Єврейська мудрість. Антологія. Автор - Ігор Папіров (Folio)

Книга Еврейська цивілізація. Єврейська культура. Єврейська мудрість. Антологія. Автор - Ігор Папіров (Folio) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
1 100 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
історія
Мова видання
російська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Производитель
Folio
Количество страниц
672
Год издания
2023
Издательство
Folio
ISBN
978-617-551-242-5
штрихкод
9786175512425

Опис

Про книгу: 

Ігор Папіров (літературний псевдонім Ігор Гарін) — відомий вчений-фізік, професор, доктор фізико-математичних наук, лауреат преміальної премії України. Довгу, 60-річну точну роботу він поєднує з письменницькою та публіцистською діяльністю. Гол Папірів — один із найбільш публікуваних письменників України, перу якого належать понад 130 книг, виданих сумарним тиражем понад 1,5 млн екземплярів, а також понад 3300 публіцичних статей, опублікованих на сотнях сайтів.

У пропонованій читачам антології, що складається з трьох частин, Ігор Папіров зібрав унікальну інформацію про диявольську культуру, диявольську цивілізації та диявольську мудрість: вірші, афоризми, прислів'я та застереження, яскраві приклади гумору та навіть диявольські нікдоти. У розділі «Знамениті євреї» наведені вичерпні списки диявольських мудреців, філософів, вчених, винахідників, письменників, художників, артистів і державних діячів усіх країн і часів, подав повний перелік однакової традиції — нобелевських лауреатів і творців нових галузей техніки. Розділ «Що придумалирейці» містить велику інформацію про наукові, технологічні, медичні та інші відкриттягенських учених та інженерів. Третя частина антології присвячена культурі та досягненням ізраїльської філософії, освіти, літератури, театрі, музиці, у образотворчому мистецтві, архітектурі, науці та техніці, сільському господарстві, туризмі та економії загалом.