Книга Шлях до рабства. Автори - Фрідріх Гаєк (Наш формат)

Книга Шлях до рабства. Автори - Фрідріх Гаєк (Наш формат)

Книга Шлях до рабства. Автори - Фрідріх Гаєк (Наш формат) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
330 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
наш формат
Країна виробництва
Україна
Тип
друковане видання
Тематика
економіка
Кількість сторінок
208
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Стан
новий
Производитель
Наш Формат
Количество страниц
208
Состояние
Новое
Год издания
2022
Издательство
Наш Формат
Язык издания
Украинский
Вид переплета
Твердый
ISBN
978-617-7863-88-4
Тематика
Политика и экономика
Тип поверхности бумаги
Матовая
штрихкод
9786177863884

Опис

Про книгу:

Чому до влади приходять найгірші? Це не риторичне запитання, а назва розділу із цієї книжки. Вона стала настільною для Марґарет Тетчер, її не раз перечитував Рональд Рейґан. Нині ж ця праця не менш актуальна для українського соціуму. У ній Фрідріх Гаєк розповідає, чому на верхівці часто опиняються не найкращі кандидати, і показує, як колективізм веде до рабства. Перший крок на цьому шляху — відмова від економічної свободи. Який зв’язок між економічними процесами й тоталітаризмом? Що спільного в історії Німеччини, Італії та СРСР? Чому антисемітизм і розкуркулення однакові за суттю? Які уроки мають засвоїти українці, щоб уникнути помилок минулого, захистити власну свободу й розбудувати економіку? Відповіді на такі й інші питання читач отримає із цієї книжки.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ "ШЛЯХ ДО РАБСТВА"

Книжка передусім для політичних і громадських діячів, суспільствознавців та філософів, а також усіх, кого цікавить шлях до свободи, політичного плюралізму й демократії.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Це перше повне видання Гаєка українською мовою. Працю перекладено понад 20 мовами, вона у прямому сенсі змінила політику ХХ століття — вплинула на принципи тетчеризму й рейганоміки.

ПРО АВТОРА
Фрідріх Гаєк (1899—1992) — австрійський економіст, політичний філософ, прихильник економічного лібералізму й вільного ринку, критик соціалізму. Написав 18 наукових праць. У 1974 році здобув Нобелівську премію з економіки.