Книга Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо. Автор - Шмід Вільгельм (Книги-ХХІ)

Книга Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо. Автор - Шмід Вільгельм (Книги-ХХІ)

Книга Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо. Автор - Шмід Вільгельм (Книги-ХХІ) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
125 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
112
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Производитель
Книги ХХІ
Количество страниц
112
Год издания
2017
Издательство
Книги-XXI
Язык издания
Украинский
Вид переплета
Твердый
ISBN
978-617-614-171-6
Тематика
здоровье, долголетие
Тип полиграфической бумаги
Офсетная
Тип поверхности бумаги
Матовая
штрихкод
9786176141716

Опис

Про книгу:

Книга сучасного німецького філософа Вільгельма Шміда «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо» представляє один із напрямків мотиваційної літератури. І хоч цей сегмент досить популярний і добре представлений на українському книжковому ринку, має велику читацьку аудиторію, саме тема старіння і дотичні до неї – ще майже не заповнена ніша. Але те, що такі книги все ж з’являються, і вони затребувані, свідчить, що наше суспільство готове рухатися у напрямку позитивних соціально-культурних змін – хай поки мікроскопічними кроками, але воно починає перезавантажувати своє ставлення до проблеми старіння.

Вільгельм Шмід про досить непрості речі, явища, процеси говорить просто і зрозуміло, завжди тримаючи у полі зору співрозмовника. І книга ця справді варта уваги. Адже тема старіння не так часто обговорюється; більше того, у нашому суспільстві вона часто (чи навіть звично) обминається. Психологічно це зрозуміло: людина не воліє замислюватися над тим, що колись усе може змінитися, що її мотиваційно-вчинкові площини наповняться новими смислами. Але відштовхуючи ці думки щодо себе, людина не замислюється й над тими, для кого цей період життя вже актуальний, не помічає їх або дратується, не зважає на них. А таке ставлення лише ускладнює життя літнім людям. Намагаючись збагнути проблему старіння у зв’язку з собою, людина вчиться жити з цим процесом осмислено і зі смислом. Намагаючись збагнути проблему старіння у зв'язку поки що з кимось іншим, людина вчиться бути гуманнішою, чутливішою і співчутливішою, а також оберігає себе від травматичного сприйняття себе у майбутньому, у новій якості.

Ведучи мову на непросту тему старіння, Вільгельм Шмід дуже просто, зрозуміло, толерантно і водночас чесно розмірковує про цей неминучий і закономірний процес. Він пропонує десять кроків до душевного спокою. Його книга читається, як хоку під супровід звуків японської флейти, води, вітру, бамбукових дзвоників у японському саду, падіння листя дерев на водну поверхню. Це мистецтво - мистецтво старіння, мистецтво вмілого поводження зі старінням.

Інга Кейван