Интеллектуальный плакат «Навыки и профессия будущего» (на украинском) (монолит-бейз)

Интеллектуальный плакат «Навыки и профессия будущего» (на украинском) (монолит-бейз)

Интеллектуальный плакат «Навыки и профессия будущего» (на украинском) (монолит-бейз) ##от компании## СТРОДО - ##фото## 1
420 ₴
В наличии

Доставка

Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Опис:  Орієнтир у світі професій XXI століття для дітей і їхніх батьків

Ваша дитина ще не визначилася зі своїм покликанням? Не дивно! Адже це завдання завжди було украй складним навіть для дорослих. А згодом вибір спеціальності стане ще запаморочливішим, адже світ навколо нас динамічно змінюється! І разом із ним змінюються й професії.

Наш унікальний плакат стане справжнім відкриттям для сучасного підлітка. Це справжня інтерактивна енциклопедія, в якій зібрані всі найактуальніші спеціальності та найважливіші скіли майбутнього — від цифрового кравця до космогеолога, від уміння ставити цілі до освоєння комунікативних навичок і розвитку інтегрального мислення.

Усвідомлений вибір сьогодні — запорука досягнення успіху в майбутньому!

Величезний, яскравий, інформативний і ретельно продуманий плакат не лише прикрасить кімнату вашої дитини, а й дозволить їй здійснити справжню подорож у часі, зазирнути у майбутнє, щоби вже зараз зробити доленосний вибір професії! Дитина дізнається про перспективні спеціальності, а також про те, як вибрати найкращу саме для неї, які знання, риси й навички для цього потрібні, що таке софт-, хард- та метаскіли та як побудувати кар’єрні сходи.

Підліток відповість на запитання «Ким стати у майбутньому?» і загориться навчанням!

Характеристики

Страна производства
Украина
Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Состояние
новый
Тематика
Общие знания
Рік видання
2022
штрихкод
9786177966882
Тип поліграфічного паперу
250