Книга За межами піраміди потреб. Автор - Скотт Кауфман (Лабораторія) (м'яка)

Книга За межами піраміди потреб. Автор - Скотт Кауфман (Лабораторія) (м'яка) від компанії Стродо - фото 1
399 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 ₴
 Нова Пошта70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: За межами піраміди потреб. Новий погляд на самореалізацію

Трансценденція — одне з понять, до якого прийшов ще свого часу психолог Абрахам Маслоу. Він стверджував, що здорова самореалізація людини згідно з ієрархією потреб може привести до її виходу за рамки усвідомлення лише власного Я, а отже і до реалізації значно вищих, духовних потреб. Це, зокрема, почуття впевненості у тому, ким ти є в цьому світі та що можеш йому натомість принести.

Ця ж книжка розкриває ті питання, які так і не зміг свого часу розкрити Маслоу, та робить деякий перегляд оригінальної піраміди потреб. Сам Маслоу, після інфаркту, переглядав уже власну систему: бо раптом опинившись на самому низу в низці потреб, відчув, що виходить взагалі за їх межі.

Книжка вчить, як реалізуватися у такий спосіб, щоб ставити якісь значно важливіші цінності вище за потреби власного егоїстичного Я. І стати таким чином усвідомленішим, зреалізованим та значно щасливішим.

Про автора

Скотт Кауфман — психолог, ведучий подкасту The Psychology Podcast, автор колонки Beautiful Minds для видання Scientific American.

Про що ця книжка за словами автора:

У центрі уваги цієї праці — потенціал людини в площині пошуку правди, краси, зв’язку, пізнання, любові, потоку, креативності, призначення, вдячності, благоговіння та інших трансцендентних переживань, що глибоко вплелися в мереживо нашої природи. Крім того, я допоможу вам розпізнати й відрефлексувати свої найбільш незадоволені потреби, що дасть змогу зробити конкретні зміни в житті та наблизитися до повноти й трансцендентності повсякденного існування. 

Про самооцінку:

Нерідко на самооцінку впливає похвала та прийняття з боку інших, причому ця тенденція ніколи повністю не зникає, хай яким надійним було б наше почуття самоповаги. Як зауважили науковці Ромін Тафароді та Вільям Свонн-молодший, «на жодному етапі розвитку ми не втрачаємо чутливості до морального осуду цікавих для нас людей.

Як соціальні істоти, ми не можемо утриматися від зазирання в дзеркало, яке тримають перед нами, навіть якщо не довіряємо побаченому там». І все-таки що глибше в нас закарбовується думка про самоповагу, то до меншої міри інші люди впливають на наше сприйняття себе. 

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
психологія
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі