Книга 65 українських шедеврів. Визнані й неявні. Автор - Діана Клочко (ArtHuss)

Книга 65 українських шедеврів. Визнані й неявні. Автор - Діана Клочко (ArtHuss)

Книга 65 українських шедеврів. Визнані й неявні. Автор - Діана Клочко (ArtHuss) ##от компании## СТРОДО - ##фото## 1
560 ₴
В наличии

Доставка

Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Про книгу:

Проект працює на створення альтернативної історії українського мистецтва, доповненої творами, які у ХХ столітті не вважались "канонічними" або "вартими уваги" з ідеологічних причин, представляючи суб`єктивний погляд на окремі твори, що зберігаються у музеях і приватних колекціях України. Саме тому і вибір, і опис, й інтерпретації включатимуть не стільки "лінійне" уявлення про те, як створювались 65 шедеврів скульптури, графіки і живопису, скільки широке поле європейських асоціацій. Мистецтвознавиця і лекторка, Діана Клочко представить свій канон і пояснення, чому саме ці твори мають таке значення для наших сучасників, чому усі вони - не сироти в стильовому розмаїтті, а свідки великих (хоч і не завжди відомих) інтелектуальних історій.

65 творів - як фундамент для першої півсотні есеїв, літературного жанру, що поки що не є добре представленим в українській арт-критиці.

Діана Клочко — мистецтвознавиця, лекторка. Авторка багатьох статей — у газеті «День», журналах «Книжник-review», «Книжковий клуб» «ARTLine». Більше десяти років займалася видавничою справою, створювала видавництва, авторські проекти (зокрема — альбоми про творчість Йогана Пінзеля, Владислава Городецького, Ольги Рапай, Сергія Параджанова, дерев’яну архітектуру Японії та України, путівники і серії перекладів), була експертом та членом жюрі конкурсів, започаткувала перекладацьку премію Metaphora.

Характеристики

Производитель
Саме То
Страна производства
Украина
Язык издания
украинский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
глянцевая
Состояние
новый
Количество страниц
244 шт.
Год издания
2019
Издательство
ArtHuss
ISBN
978-617-7799-04-6
Тематика
Искусствоведение
штрихкод
9786177799046