Броскай! Сила бессознательных мыслей или того, как не вмешиваться в мозгу принимать решения. Автор - Малкольм Гладуэлл (CSD)

Броскай! Сила бессознательных мыслей или того, как не вмешиваться в мозгу принимать решения. Автор - Малкольм Гладуэлл (CSD)

Броскай! Сила бессознательных мыслей или того, как не вмешиваться в мозгу принимать решения. Автор - Малкольм Гладуэлл (CSD) ##от компании## СТРОДО - ##фото## 1
113 ₴
Нет в наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Про книгу:

Вважаєте, що чим більшим об’ємом інформації володіє людина, яка приймає рішення, тим краще вона впорається? Помиляєтесь! Найважливіші рішення ми приймаємо у перші 2 секунди — на підставі побіжного погляду та інтуїції! Саме ця здатність нашого мозку діяти блискавично дала людству шанс на виживання. А чи можна використати її, аби й сьогодні досягати успіху? Сила таких бліцрішень допомогла здобути перемогу керівнику масштабних навчань армії США, кардіологам у лікарні екстреної допомоги, торговцю автомобілями та дизайнеру офісних меблів, а також ледь не коштувала мільярдних прибутків компанії Coca-Cola. Обрати собі пару на все життя, виважено віддати свій голос на виборах, з першого погляду оцінити бізнес-партнера допоможе сила несвідомих думок — не дар обраних, а вміння, яке може розвинути кожен!

Малколма Гладуелла — поп-соціолога і журналіста The Washington Post і The New Yorker, називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників.

Характеристики

Производитель
Клуб сімейного дозвілля
Страна производства
Украина
Язык издания
украинский
Вид переплета
твердый
Тип поверхности бумаги
матовая
Количество страниц
240 шт.
Состояние
Новое
Год издания
2017
Тематика
Психология
Тип полиграфической бумаги
Офсетная