Книга 100 правил успешных людей. Маленькие упражнения для большого успеха. Автор - Найджел Камберленд (Km Bux)

Книга 100 правил успешных людей. Маленькие упражнения для большого успеха. Автор - Найджел Камберленд (Km Bux)

Книга 100 правил успешных людей. Маленькие упражнения для большого успеха. Автор - Найджел Камберленд (Km Bux) ##от компании## СТРОДО - ##фото## 1
105 ₴
Нет в наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Анотація

  • В Україні перший тираж книги продано за перший місяць після виходу з друку!
  • Книга входить в трійку кращих книг non-fiction у рейтингу книжкової мережі магазинів "Буква" у 2018 році!
  • Від автора книг-світових бестселерів з управляння персоналом та з коучингу!
  • Для всіх, хто хоче досягти успіху у будь-якій сфері!

Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішнішою? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться - роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати. Автор цієї книги без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять вас до омріяного успіху, а також дає практичні поради стосовно того, як ці ідеї втілити в життя. Все дуже просто і доступно. І ви маєте можливість у цьому переконатись. У своїй книзі Найджел Камберленд зібрав 100 правил, опанувавши які, ви досягнете будь-яких цілей. Засвоїти ці правила вам допоможуть спеціальні вправи, виконуючи які, ви поступово відмовитесь від звичок, які вас приторможують, і виробите нові звички, які приведуть вас до благополуччя.

"Книга, що надихає і дає практичні поради" - Маршалл Голдсміт, автор бестселера "ПЕРЕМИКАЙСЯ". 
Найджел Камберленд - відомий коуч, письменник та спікер, співзасновник компанії The Silk Road Partnership, що займає лідерські позиції у сфері надання послуг коучингу для керівників та навчання лідерству. Досвід викладання і робота у різних містах -Гонконгу, Будапешті, Сантьяго, Шанхаї та Дубаї - навчив його добиватися успіху у житті. До цього Найджел Камберленд був фінансовим директором міжнародної компанії Coats plc, а також працював в найбільш успішних компаніях з підбору персоналу. Крім цього, він бра участь у створенні кадрової агенції в Гонконгу та Китаї. Ця компанія отримала нагороди, а пізніше її придбала компанія Hays plc. Найджел отримав освіту у Великобританії у Кембриджському університеті, і зараз він один з найзатребуваніших спеціалістів у сфері коучингу та навчання керівників компаній. Найджел Камберленд автор багатьох книг з управління персоналом. 

Характеристики

Производитель
КМ-Букс
Вид переплета
твердый
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
цветные
Тип поверхности бумаги
матовая
Количество страниц
224
Состояние
Новое
Год издания
2019
Обложка
Твердый переплет
Язык издания
Українська
Тематика
Бизнес и саморазвитие
Жанр
Повість