Книга Як працює Google. Автори - Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг (КМ-Букс)

Книга Як працює Google. Автори - Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг (КМ-Букс)

Книга Як працює Google. Автори - Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг (КМ-Букс) ##от компании## СТРОДО - ##фото## 1
190 ₴
Нет в наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Про книгу:

Коли автори цього видання лише починали працювати у Google, вони були певні, що знають усе про успішний бізнес. Утім швидко переконалися, що помиляються: в епоху інтернету варто дотримуватися зовсім інших правил його ведення. Йдеться в першу чергу про сучасні погляди на корпоративну культуру, кращі стратегії пошуку і найму талановитих співробітників, про принципи спілкування і прийняття рішень, упровадження інновацій і досягнення революційних зрушень. Неабияке значення для бізнесу має відкритість корпоративних комунікацій і системи прийняття рішень.
Книга розкриває секрети трансформування сучасного бізнесу, коли доступною стає будь-яка інформація, мобільні пристрої дають змогу спілкуватися незалежно від часу і місця перебування, а хмарні обчислення забезпечують доступ до необмежених ресурсів. Автори діляться прийомами залучення до компанії найнепередбачуваніших і разом з тим найбільш геніальних та ефективних службовців, так званих кмітливих креативників, а також доводять, що іноді досягти найамбітнішої цілі вкрай просто, оскільки вона приваблює найкращих спеціалістів і найбільше стимулює.
За даними "New York Times", "Wall Street Journal", "USA Today" та Асоціації книговидавців США, видання стало бестселером одразу, щойно побачило світ.

Характеристики

Производитель
КМ-Букс
Страна производства
Украина
Тематика
деловая литература
Язык издания
украинский
Вид переплета
твердый
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новый
Количество страниц
304
Год издания
2016
Издательство
КМ-Букс